1819schoolverlatersbezoekTROTTERS
1819schoolverlatersbezoekTROTTERS

press to zoom
1819TableauViantBeroepenKAPOENEN2
1819TableauViantBeroepenKAPOENEN2

press to zoom
fotoeinde
fotoeinde

press to zoom
1819schoolverlatersbezoekTROTTERS
1819schoolverlatersbezoekTROTTERS

press to zoom
1/4
dehagewindedef (434 x 244).jpg

In alfabetische volgorde alle onderwijzend personeel met hun opdracht.

Annelies Deroo

middenbouw: de Bengelse Makkers / GOK
annelies.deroo@arkorum.be

 

Ann Devarrewaere
middenbouw: de Bengelse Makkers
ann.devarrewaere@arkorum.be

 

Hilde Puype
bovenbouw: de Trotters / GOK
hilde.puype@arkorum.be

 

Zoë Taillie
bovenbouw: de Trotters
zoe.taillie@arkorum.be

 

Céline Vandenbroucke
onderbouw: de Sloebers
celine.vandenbroucke@arkorum.be

 

Anton Vanhee
onderbouw: de Kapoenen
anton.vanhee@arkorum.be

 

Elisa Buyse
bovenbouw: de Trotters
elisa.buyse@arkorum.be

 

Dominiek Dierckens   
middenbouw: de Bengelse Makkers /  ICT / beleidsondersteuning

dominiek.dierckens@arkorum.be

 

Bieke Sinnesael
bovenbouw: de Trotters
bieke.sinnesael@arkorum.be

 

Brinda Vandamme
middenbouw: de Bengelse Makkers
brinda.vandamme@arkorum.be

 

Tom Vandenhende
Lichamelijke Opvoeding
tom.vandenhende@arkorum.be

 

Joke Van Winghem
onderbouw
joke.vanwinghem@arkorum.be

 

Phebe Willaert
bovenbouw: de Trotters
phebe.willaert@arkorum.be