Alle paramedisch personeel met hun opdracht in 2018-2019

Ann Dejonghe
orthopedagoge
ann.dejonghe@fracarita.org

 

Hanne Dewyspelaere

orthopedagoge 

hanne.dewyspelaere@arkorum.be
 

 

Brabant Eveline
logopediste
eveline.brabant@arkorum.be

 

Katrijn Maes
logopediste
katrijn.maes@arkorum.be

 

Liesbeth De Wel (wordt vervangen door Joni & Ine)

kinesiste

Liesbeth.dewel@arkorum.be
 

 

Sybran Parent
kinesiste
sybran.parent@arkorum.be

 

Liesa Ennaert (wordt vervangen door Fanny)
ergotherapeute
liesa.ennaert@arkorum.be

 

Hanne Vaneeckhout (wordt vervangen door Delphine)
ergotherapeute
hanne.vaneeckhout@arkorum.be

 

Caroline Rosseel
kinderverzorgster
caroline.rosseel@arkorum.be

 

Delphine Caesteker (vervangt Hanne)

Ergotherapeute

delphine.caesteker@arkorum.be

 

Fanny Clarisse (vervangt Liesa)

Ergotherapeute

fanny.clarisse@arkorum.be

 

Joni Merlier (vervangt Liesbeth)

logopediste/ kinesiste 

joni.merlier@arkorum.be

 

Ine Baekelant (vervangt Liesbeth)

kinesiste

ine.baekelant@arkorum.be

1/1

BUBAO De Hagewinde type basisaanbod Vikingstraat 37 8800 Roeselare - Tel: 051/20 33 12 - dehagewinde@arkorum.be

De Parel type 2 De Zilten 50a, 8800 Roeselare - 051/26 43 03 - dehagewinde@arkorum.be